Sdílet

Tweet

Tipy & Triky do začátku hraní

Volba vzhledu postavy

Svoji herní postavu si sice volíme na začátku hraní, avšak může se stát, že s ním nejsme z nějakého důvodu spokojeni. V takovém případě není nic snadnějšího, než zamířit do položky Postava. Ta sice slouží hlavně pro určování vlastností, vyzbrojování a používání doplňků, avšak když klikneme vedle fotografie postavy na tlačítko Vzhled, můžeme si jej změnit. Jakákoliv změna stojí 125 cihel zlata.

Místo v inventáři

Žádné místo není nafukovací a nejinak tomu je i v Goodgame Gangster. Jednou za čas nám zkrátka nezbyde, než udělat pořádnou inventuru a všeho zastaralého a prakticky nevyužitelného se zbavit. To můžeme udělat hned dvěma způsoby. Ten první a zřejmě nejhojněji využívaný je prodej v obchodě. Pokud však máme pocit, že by se nám daná věc snad mohla ještě někdy v budoucnu hodit, tak si ji můžeme uložit do trezoru.

Omezení pro souboje

Každá bitka nás stojí spoustu energie a je potřeba se po ní nejprve trochu zregenerovat, než se můžeme pustit do další. Tím nám vzniká omezení dovolující nám přijmout další souboj až po deseti minutách. Dalším omezením jsou souboje zaměřené na konkrétního hráče. Jednoho a toho samého soka je možné vyzvat maximálně 3x za den. Pokud by jsme toto omezení chtěli částečně obejít, můžeme si za zlaté cihly najmout špiona.

První rána v souboji

Být tím, kdo vystřelí jako první, může být nepředstavitelnou výhodou ve vyrovnaných soubojích. Ač je volba první střely do značné míry věcí náhody, dost jí lze pomoci pořízením čidla srdečního tepu.

Jak vstoupit do nějaké rodiny

I když může být zábavné se na ulici protloukat na vlastní pěst, tak pokud to s hraním myslíme vážně, bude potřeba se nakonec přidat k nějaké rodině. Na výběr máme možnost si založit vlastní rodinu nebo si podat inzerát coby hledající. Být členem úspěšné rodiny nám přináší bonusy k vydělaným částkám. Jedinou nevýhodou je podmínka si koupit zlato, jakožto zápisné kmotrovi.

Kde získat zlato

Zlaté cihličky ve hře plní funkci prémiové měny. V omezeném množství je lze získat za dosažení dalšího kola, jako odměnu za některé úkoly a pravidelným logováním do hry. Máte-li rádi hazard, můžete se je pokusit rozmnožit v herním automatu, avšak ve větší míře je lze pořídit jen koupí za reálné peníze. K platbě lze využít sms zprávu, kreditní kartu, bankovní převod, Skrill, Paypal nebo Paysafecard.